Żaki triumfują w lidze WZPN !!!

W sobotnie przedpołudnie 14 czerwca na poznańskim Golęcinie odbył się ostatni turniej WZPN, w którym wzięła udział nasza drużyna Żaków Młodszych.

Nasi chłopcy po raz kolejny udowodnili, że spośród czterech zespołów są najlepszą ekipą. Tym razem pierwszy mecz z Juniorem Koziegłowy okazał się najtrudniejszy. Po ostatnim okazałym zwycięstwie 6:0, tym razem mogliśmy zadowolić się tylko remisem 1:1. Chłopcy z Koziegłów walczyli z całych sił i nie pozwolili nam na wiele. Drugi mecz był o wiele lepszy. Wygraliśmy z Wartą Śrem 3:0 rewanżując się za ostatnią porażkę i remis. Ostatni mecz z Błękitnymi III Owińska był zdominowany przez Nasz zespół i mimo, że młodsi chłopcy z Owińsk bardzo się starali, przegrali 0:6.

Podsumowując cały Nasz zespół zasługuje na dużą pochwałę, gdyż po wszystkich czterech turniejach zajęliśmy pierwsze miejsce zdobywając 29 punktów. Wygraliśmy 9 spotkań, 2 remisując i tylko raz trzeba było uznać wyższość przeciwnika. Ogólnie w 12 meczach strzeliliśmy 49 bramek, tracąc tylko 8.

Bilans całkiem niezły jak na początek ;-) 

Brawo !!!