I liga okręgowa dla Poznaniaka !!!

Dnia 11 czerwca Nasi złoci chłopcy z rocznika 2006/07 pod opieką trenera Pawła Samulczyka, rozegrali ostatni w tym sezonie mecz ligowy w najwyższej klasie rozgrywkowej I lidze okręgowej orlików E1. Przeciwnikiem był lokalny rywal Salos Poznań. Nasza drużyna bez większych problemów wygrała 12:2, zapewniając sobie pierwsze miejsce w lidze! W 22 spotkaniach aż w 20 cieszyliśmy się z kompletu punktów, jeden mecz remisując i tylko raz przegrywając. Zdobyliśmy 118 bramek, tracąc zaledwie 36. Takie liczby budzą podziw i ogromną radość wśród zawodników, sztabu szkoleniowego, a także rodziców. Nasza dobra gra to efekt ciężkiej pracy na treningach, świetnej frekwencji i ogromnej pasji. Wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi z naszych zawodników i liczymy po cichu na więcej. Najbliższym sprawdzianem są Mistrzostwa Wielkopolski, które odbędą się 22 czerwca w Pępowie. Tam zmierzymy się z najlepszymi zespołami z okręgu konińskiego, leszczyńskiego, kaliskiego i pilskiego. Damy z siebie wszystko i postaramy się godnie reprezentować nasz poznański okręg.


tabela2jpg

resized_20170611_121400jpg

img_0612jpg