KOLEJNY WYGRANY TURNIEJ ORLIKÓW

Dnia 18 marca przy ul. Gdańskiej w Poznaniu odbył się prestiżowy turniej organizowany przez Koziołka Poznań. W turnieju brało udział aż 20 zespołów, w tym jeden z Niemiec Victoria Mitte.
W grupie mieliśmy trudnych rywali, takich jak Warta Poznań, FA Leszno (ubiegłoroczny triumfator), Żaki Szczecin.
Po bardzo zaciętej walce wyszliśmy z pierwszego miejsca w grupie i w finale przyszło nam zmierzyć się z odwiecznym i dobrze znanym rywalem AKF Poznań. Po regulaminowym czasie było 1:1. W rzutach karnych popis naszego bramkarza Adama, gdzie obronił dwa rzuty karne i kolejny wygrany turniej stał się faktem.
To co tej zimy wyczyniali chłopcy z tego rocznika (2006/07) przeszło ludzkie pojęcie i w bogatej historii Poznaniaka na pewno nie miało miejsca. Nasi zawodnicy bowiem wygrali sześć turniejów halowych z rzędu i w tej kategorii wiekowej należy uznać to jako niebywały wyczyn. Tym bardziej, że niektóre turnieje były mocno obsadzone m. in. w Łodzi, Jarocinie czy w Ostrowie Wlkp. A przecież nie w każdym turnieju graliśmy w najmocniejszym składzie.
Niewątpliwie mamy grupę chłopców, którzy mają niesamowitą ambicję, wolę walki, pasję i dzięki pomocy rodziców oraz trenera mogą spełniać swoje marzenia.

Gratulujemy !!!