PODSUMOWANIE ROKU 2023

PODSUMOWANIE ROKU 2023

Rok 2023 był w naszym klubie bardzo udany. Zrealizowano wszystkie cele szkoleniowe i wychowawcze. Najstarsze roczniki pojechały na obóz zimowy do Rewala, szlifując sportową formę do ligowych zmagań. Młodsze roczniki uczęszczały na półkolonię do Szkoły Podstawowej nr 27 na os. Winiary. Na wiosnę 2023 zespół młodzików rocznik 2010/11 B uzyskał awans z trzeciej do drugiej ligi, a na jesień grając już w kategorii trampkarzy C2 zajął wysokie 3 miejsce, mając tyle samo punktów co drudzy Błękitni Owińska. Natomiast nasz pierwszy zespół z rocznika 2010/11 A, również był wysoko w tabeli I ligi okręgowej, zajmując odpowiednio 2 i na jesień 3 miejsce. Dzięki temu Wielkopolski Związek Piłki Nożnej zakwalifikował trampkarzy do ligi profesjonalnej i na wiosnę 2024 będziemy grać w lidze wojewódzkiej !
Nasze młodsze grupy - młodziki, orliki i żaki również dzielnie walczyły w tzw. rozgrywkach WZPN bezwynikowych. Widać było u chłopców znaczny postęp piłkarski w perspektywie całego roku. Takie rzeczy cieszą bardzo trenerów oraz rodziców, którzy wraz z dziećmi chętnie przyjeżdżają na nasze zajęcia.
Obecny rok będzie równie ciekawy i pełen nadziei. Już sama myśl o wyjeździe na obóz zimowy do Hiszpanii budzi dreszczyk emocji, a mecze w lidze wojewódzkiej będą na pewno ekscytujące i widowiskowe.

img-20230618-wa0003jpg