Podsumowanie rundy i życzenia świąteczne

Nadszedł czas na przerwę świąteczno-noworoczną. W trakcie rundy jesiennej nasze zespoły dzielnie walczyły w rozgrywkach WZPN. Świetnie spisali się chłopcy z rocznika 2010, którzy w najwyższej klasie rozgrywkowej I lidze okręgowej zdobyli 2 miejsce w tabeli, tracąc zaledwie jeden punkt do Warty Poznań i z przewagą jednego punktu nad Akademią Reissa Poznań. Bilans meczów 9-1-1 budzi respekt i podziw. Duże gratulacje dla trenera Pawła. Rocznik 2011 też spisał się świetnie, gdyż wygrał wszystkie mecze ligowe w swojej grupie i z dorobkiem kompletu 30 punktów zajął 1 miejsce w II lidze okręgowej. Praca trenera Darka daje duże efekty. Rocznik 2008/09 i 2012/13 również wstydu nie przynosi. Pierwsi grają w I lidze okręgowej i rywalizują z dobrze zorganizowanymi zespołami, a drudzy najmłodsi biorą udział w nowopowstałych festynach WZPN, w których zniesione są punkty i tabele, tak, aby chłopcy mogli swobodnie i bez stresu grać i bawić się piłką bez żadnych konsekwencji.

Warty podkreślenia jest fakt, że wszystkie nasze zespoły mogły w tym trudnym okresie rozegrać wszystkie mecze i turnieje, a frekwencja zawodników na treningach była godna podziwu. Na pewno było to powodem i miało przełożenie na dobrą grę, rozwój i postęp sportowy.

Z okazji nadchodzących świąt, zarząd klubu życzy wszystkim naszym zawodnikom, rodzicom i trenerom oraz byłym zawodnikom i rodzicom, a także innym klubom, zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, spokoju i szczęścia rodzinnego, no i bogatego gwiazdorka.