Przygotowania do sezonu ligowego - wiosna 2015

Zbliża się inauguracja rozgrywek ligowych, do których nasze drużyny przygotowują się na treningach i meczach kontrolnych.

Już w najbliższy weekend rozpoczyna się wiosenna runda rozgrywek ligowych, w których wystartują trzy nasze drużyny: Żaki rocznik 2006-7 oraz dwa zespoły juniorów młodszych Poznaniak I i Poznaniak II.

Zespół Żaków oraz drużyna Poznaniaka II w wiosennej rundzie rozgrywek ligowych WZPN będą rywalizować w prestiżowej grupie mistrzowskiej, natomiast drużyna Poznaniaka I będzie nas reprezentować w rywalizacji grupy 6 rozgrywek ligowych.

Obecnie wszyscy zawodnicy kończą okres intensywnych przygotowań do sezonu uczestnicząc w obozach sportowych, rozgrywając mecze sparingowe, czy rywalizując w turniejach halowych.

Zespoły juniorskie rozgrywały mecze sparingowe z zespołami Wybrzeża Rewal (1:3), UKS Canarinhos Skórzewo (8:1) oraz Stopera Poznań (3:3).

Z kolei nasza drużyna Żaków udanie uczestniczyła w kilku turniejach halowych, gdzie zawsze plasowała się w czołówce awansując do finałów lub półfinałów oraz odnosząc jakże radosne zwycięstwo.

Trzymamy kciuki za dobre występy naszych chłopaków i liczymy na ich ambitną postawę na boisku.