Rozgrywki ligowe naszych drużyn

W trwających już rozgrywkach ligowych okręgu poznańskiego WZPN startują trzy nasze zespoły. Drużyna juniorów starszych rywalizuje z najsilniejszymi zespołami naszego okręgu w grupie mistrzowskiej, do której awans wywalczyła w ubiegłorocznej rundzie jesiennej. Nie jest łatwo rywalizować z najlepszymi, ale nasi chłopcy prezentują się bardzo dobrze, ambitnie podchodząc do każdego meczu i dzielnie się prezentują systematycznie zbierając punkty w kolejnych meczach.
W kategorii orlików młodszych świetnie sobie radzą nasi młodsi chłopcy, którzy na razie bez porażki i straty punktu zdecydowanie prowadzą w swojej podgrupie z również wymagającymi rywalami - i tylko szkoda, że jesienny terminarz był bardzo niefortunny i nie udało się awansować do grupy mistrzowskiej, bo z pewnością nasi chłopcy dobrze by sobie tam radzili.
Równie wyśmienicie spisują się nasi najmłodsi adepci piłki nożnej, którzy rywalizując w kategorii żaków młodszych rozegrali swój pierwszy turniej zbierając komplet zwycięstw i również bez straty punktu są liderami w swojej podgrupie.
Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom oraz ich trenerom dobrej postawy w pierwszej części wiosennej rundy rozgrywek ligowych i oby tak dalej.
Brawo !!!
Bieżące wyniki i układ tabeli naszych zespołów można obserwować na podstronach poszczególnych drużyn.