Rozpoczynamy rozgrywki ligowe

W najbliższy weekend, od 4 kwietnia nasze drużyny rozpoczynają rywalizację w wiosennej rundzie rozgrywek ligowych okręgu Wielkopolskiego  Związku  Piłki  Nożnej.

W nadchodzących rozgrywkach barwy naszego klubu będa reprezentowały trzy drużyny: juniorzy młodsi (rocznik 1998-97), trampkarze starsi (rocznik 1999-2000) oraz żaki młodsze (rocznik 2006 i młodsi).

Dla drużyny żaków będzie to pierwszy sezon rywalizacji ligowej, w ramach której w grupie gr.4 F2 zmierzą się z drużynami Błękitnych III Owińska, Juniora Koziegłowy oraz Warty Śrem.

Drużyna trampkarzy z kolei będzie rywalizowała w gr.3 C1, gdzie o punkty ligowe zmierzy się z zespołami Kotwicy Kórnik, Warty Śrem, Zawiszy Dolsk, Orkana Jarosławiec oraz Pogoni Książ Wlkp.

Juniorzy natomiast trafili do gr.1 B1-B2, gdzie zmierzą się z drużynami KS Gniezno, Mieszko-Carbon Gniezno, Zjednoczeni Trzemeszno oraz Tarnovii Tarnowo Pdg.

Za wszystkich naszych zawodników, a zwłaszcza za debiutujący w rozgrywkach ligowych zespół żaków, mocno trzymamy kciuki i liczymy na ambitną, emocjonującą, sportową rywalizację.

Więcej szczegółów oraz dostęp do bieżących wyników drużyn i tabel rozgrywek można uzyskać na stronach poszczególnych roczników.