RUNDA JESIENNA WZPN ZA NAMI

Zespoły młodzików rocznik 2006/07, orlików 2008/09 oraz żaków rocznik 2010 w okresie jesiennym brały udział w ligowych rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

Tradycyjnie najlepiej wypadli aktualni klubowi mistrzowie Wielkopolski, którzy grając w najwyższej klasie, I lidze okręgowej, potwierdzili, że są nadal mocnym i silnym zespołem. Na półmetku rozgrywek (na wiosnę rewanże), uplasowali się w ligowej tabeli na drugiej pozycji, wygrywając 8 meczów w 11 spotkaniach.

Wyniki i tabela http://wielkopolskizpn.pl/rozgrywki#20980

Orliki rocznik 2008/09 również nie mają się czego wstydzić, gdyż konkurują z najlepszymi zespołami w I lidze okręgowej E2 i zajmują 6 miejsce na 12 zespołów. Bezpieczne miejsce w środku tabeli pozwala spokojnie myśleć o zimie i wiosennych przygotowaniach do rundy rewanżowej.

Wyniki i tabela http://wielkopolskizpn.pl/rozgrywki#22258

W kategorii żaków rocznik 2010 wystawiliśmy 2 zespoły z powodu dużej ilości chłopców w tym roczniku. Poznaniak I grał w bardzo trudnej 6 grupie, ale poradził sobie bardzo dobrze zajmując 2 miejsce. Natomiast Poznaniak II zbiera doświadczenia i widać, że z turnieju na turniej jest coraz lepiej.

Wyniki i tabela Poznaniak I http://wielkopolskizpn.pl/rozgrywki#22679

Wyniki i tabela Poznaniak II http://wielkopolskizpn.pl/rozgrywki#22683

Przed nami okres zimowy i nasze zespoły nie będą próżnować. Zapowiada się dużo ciekawych imprez piłkarskich z naszym udziałem. O wynikach będziemy na bieżąco informować.


aki2010_1jpg
Na zdjęciu Żaki 2010 z trenerem Pawłem Samulczykiem.

modziki2006jpg
Po zwycięskim meczu z Lechem w I lidze okręgowej młodzików. Od lewej: Filip Kołecki, Filip Nowacki, Cyryl Okoński i Jakub Sobczak.