SEZON W PEŁNI

SEZON W PEŁNI

Rozgrywki Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej nabrały rozpędu. Jesteśmy mniej więcej w połowie rozgrywek. Nasze zespoły dzielnie walczą w najwyższych ligach grając z najlepszymi klubami w powiecie poznańskim. Najlepiej idzie żakom F1 roczniki 2010 i żakom F2 roczniki 2011. Oba te zespoły występują na wiosnę w grupach mistrzowskich. Na półmetku rozgrywek turniejowych zajmują drugie miejsca i nadal mają szansę na końcowe zwycięstwo. Natomiast w orlikach E1 rocznik 2008 chłopcy dzielnie walczą o utrzymanie się w I lidze okręgowej, a przed nimi decydujące najbliższe spotkania z Sucharami Suchy Las i z Sokołem Pniewy. Najstarsi nasi zawodnicy, młodzicy D1 rocznik 2006, grający również w I lidze okręgowej, zanotowali jak na razie 1 zwycięstwo, 2 remisy i 3 porażki. Remis z Lechem Poznań 2:2 na „Bułgarskiej” na pewno bardzo cieszy i miejmy nadzieję, że taki dobry impuls poniesie chłopców do coraz to lepszych spotkań w ich wykonaniu. Chociaż aktualne 5 miejsce w lidze na 12 zespołów jest nadal wysokie i daje dużą satysfakcję.

Warto też wspomnieć o najmłodszej grupie skrzatów rocznik 2012/13. Wczoraj tj. 7 maja brali udział w turnieju WZPN na Golęcinie, a w niedzielę wybierają się na turniej do Swarzędza. Wszystko zmierza w kierunku utworzenia naszej kolejnej grupy (która trenuje już od września ubiegłego roku), która od września również będzie grać w rozgrywkach klubowych WZPN. Chętnych chłopców chcących grać w naszych barwach, serdecznie zapraszamy na treningi. Zapewniamy, że nie będziecie się nudzić! ;-)

Przed naszymi zespołami jeszcze dużo trudnych spotkań ligowych. Ale jesteśmy pewni, że chłopcy poradzą sobie w tych meczach i nadal będziemy cieszyć się z ich występów.


Nowy obrazjpgNowy obraz 2jpg