Trwa wiosenna runda rozgrywek ligowych

Rywalizacja ligowa naszych drużyn w rozgrywkach WZPN wkracza w decydującą fazę. Świetnie spisuje się nasza najmłodsza drużyna, która w kategorii żaków zwyciężyła w swojej podgrupie mistrzowskiej i awansowała do ścisłego finału, w którym będzie rywalizowała z innymi zwycięzcami grup mistrzowskich o najwyższe trofeum. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze udane występy.

Ze zmiennym szczęściem rywalizuje w swojej grupie mistrzowskiej zespół juniorów młodszych Poznaniaka II. W tym roku rywale okazali się dużo silniejsi niż początkowo można było zakładać i oprócz jak zwykle silnych drużyn Lecha bardzo silne składy wystawiły pozostałe zespoły, a rywalizacja jest bardzo wyrównana. Nasi zawodnicy wciąż mają szanse powalczyć o wysoką lokatę w tabeli, lecz muszą się bardzo postarać w końcowej fazie rozgrywek. Niestety poniżej oczekiwań spisuje się nasz drugi zespoł juniorów młodszych Poznaniaka II, który rywalizuje w podgrupie szóstej rozgrywek ligowych, gdzie zaliczył kilka dotkliwych porażek. Na usprawiedliwienie takich wyników można jedynie powiedzieć, że skład zespołu jest mocno przemeblowany i brakuje w nim kilku podstawowych zawodników z ubiegłego sezonu, a mimo porażek i nie najlepszego miejsca w tabeli ligowej w kilku meczach chłopacy zagrali zdecydowanie lepiej niż można by to sądzić po wynikach.

Więcej informacji o wynikach na podstronach naszych drużyn.