TVP Poznań na treningu naszych juniorów

Na poniedziałkowym treningu naszej drużyny juniorów młodszych gościliśmy ekipę TVP Poznań przygotowującą materiał do kolejnego programu z cyklu Młodzieżowe Centra Sportu.

Ekipa Telewizji Polskiej z Panią Beatą Oryl-Stroińską, przygotowując kolejny program z cyklu Młodzieżowe Centra Sportu odwiedziła z kamerą naszą drużynę juniorów młodszych rocznika 1999 podczas poniedziałkowych zajęć treningowych i bacznie przyglądając się prowadzonym zajęciom zbierała materiał do kolejnego programu. Sam fakt obecności kamery TVP podczas treningu był ogromnym przeżyciem dla naszych chłopaków, którzy przechodzili swoją pierwszą telewizyjną tremę, jednak szybko się oswoili z nowymi okolicznościami i kilku z nich, obok trenera Pawła Samulczyka, udzieliło krótkiego wywiadu przed mikrofonem.

Bardzo nam miło, że ekipa TVP realizująca cykl programów o priorytetowym projekcie Wydziału Sportu Miasta Poznania "Młodzieżowe Centra Sportu" wspierającym prawie 5 tysięcy młodych poznańskich sportowców w różnych dyscyplinach sportu, zagościła również na naszych zajęciach dając nam możliwość zaprezentowania również naszej działalności w ramach tego projektu.