Wygrane turnieje rocznika 2006

Na przełomie listopada i grudnia nasze zespoły brały udział w kilku turniejach halowych. Młodzicy rocznik 2006/07 po raz kolejny pokazali siłę i na turnieju ogólnopolskim w Łodzi obronili tytuł mistrzowski sprzed roku wygrywając wszystkie mecze !!!!! Jeszcze większe uznanie budzi fakt, że turniej był dwudniowy i rzadko się zdarza, aby chłopcy w tym wieku utrzymali wysoki poziom sportowy zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. Wyniki turnieju w Łodzi:

Sobota 2 grudnia:

Poznaniak - Progress Andrychów 2:1( Antek Giezek, Jan Patalas)
Poznaniak - Olimpia Warszawa 3:0 ( Jonasz Michalak, Mati Wybieralski, Paweł Nabzdyk)
Poznaniak - UKS Iwiczna 2:0 ( Jan Patalas, Filip Nowacki)
Poznaniak - Widzew 3:1 ( Jakub Sobczak, Ignacy Kostrzewa, Antoni Giezek)
Poznaniak - SMS Łódź 3:0 ( Antoni Giezek, Filip Nowacki, Jan Patalas)
Poznaniak - Zaborze Zabrze 6:0 ( Filip Tritt 2, Jonasz Michalak, Filip Kołecki, Filip Nowacki, Mati Wybieralski).

Niedziela 3 grudnia finały:

Poznaniak - ŁKS 2:0 ( Jakub Sobczak, Paweł Nabzdyk)
Poznaniak - WNS Gortata 2:0 ( Jakub Sobczak, Filip Nowacki)
Poznaniak - Canarinhos 2:1 ( Jakub Sobczak 2)
Poznaniak - Zina Warszawa 4:0 ( Jonasz Michalak 2, Antoni Giezek, Mati Wybieralski)

Nagroda indywidualna – najlepszy bramkarz turnieju – Adam Duszyński (Poznaniak).

Dwa tygodnie później również młodzicy wygrali w Owińskach turniej Błękitni Cup wygrywając wszystkie spotkania z zespołami Błękitnych Owińska, Sucharami Suchy Las, Canarinhos Skórzewo, Koroną Zakrzewo, Huraganem Pobiedziska.

W grupie młodszej, w orlikach rocznik 2008/09, na turnieju dnia 19 listopada w Ogólnopolskim Hary Cup w Łodzi zajęliśmy wysoką 4 lokatę na 14 drużyn w turnieju. Wiktor Heliasz został królem strzelców turnieju !!! Natomiast na turnieju w Czerwonaku, dnia 3 grudnia, nasi zawodnicy zajęli 3 miejsce na 8 zespołów, a Bartosz Leonarski został uznany najlepszym bramkarzem turnieju.

Żaki rocznik 2010 wystąpił w naszej szkole na Winiarach w turnieju organizowanym przez nasz klub oraz Dyrekcję SP 27 o Puchar Dyrektora SP 27. W turnieju wystąpiło 8 zespołów. Niespodziankę sprawił Poznaniak II, który zajął 2 miejsce przegrywając po zaciętym meczu finałowym 1:3 z Nielbą Wągrowiec.

Cieszy także dyspozycja najmłodszych skrzatów rocznik 2011, którzy brali udział w turniejach w Owińskach, Czerwonaku oraz w Poznaniu na Winiarach. W turniejach tych nie było prowadzonych klasyfikacji końcowych, ale widać u chłopców duży potencjał, umiejętność dryblingu oraz zdolność wygrania pojedynków 1x1.