Wygrany Turniej Żaków !!!

W świetnym stylu zakończyły wiosenny sezon nasze najmłodsze Żaki, którzy w rozegranym Turnieju Rotex Cup w Komornikach zajęli pierwsze.

Nasza drużyna rocznika 2006 osiągnęła swój sukces wygrywając wszystkie mecze w tym turnieju ze stratą tylko jednej bramki, wyraźnie dominując nad rywalami. W turnieju brało udział siedem drużyn, a zawody były rozgrywane systemem „każdy z każdym”. Królem strzelców został również nasz zawodnik - Antek Giezek. Zwycięstwa były efektem doskonałej gry zespołowej, wielkiego zaangażowania i ambicji. Cieszymy się, że nasi najmłodsi chłopcy, po bardzo udanych rozgrywkach ligowych dalej robią duże postępy w swoim rozwoju i w zespołowej grze. Kolejną okazją na podniesienie swoich sportowych umiejętności będzie zbliżający się lipcowy obóz sportowy w Śremie.

Gratulujemy !!!

Wyniki naszej drużyny w turnieju: 

Poznaniak – Orkan Konarzewo II    4:0 

Poznaniak – Canarinhos Skórzewo   3:1 

Poznaniak – AP Komorniki I            3:0 

Poznaniak – Orkan Konarzewo I     4:0 

Poznaniak – AP Komorniki II          2:0 

Poznaniak – Las Puszczykowo        2:0