Zakończenie sezonu

Chłopcy z rocznika 2006/2007 wiosną nie mieli sobie równych. W rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej występując w grupie wicemistrzowskiej, wygrali wszystkie 14 spotkań. Stosunek bramkowy imponujący 110–20. Trzeba przyznać, że w tym wieku takie osiągnięcie jest niewiarygodne, gdyż dzieci wiadomo nie zawsze mają dobry dzień i nie zawsze grają tak równo i konsekwentnie. Tymczasem nasi chłopcy w każdym meczu aplikowali rywalom dużo pięknych bramek po składnych akcjach grając bardzo zespołowo i kolektywnie. Oprócz tego mieli okazję rozegrać w maju turniej Olimp Cup oraz w czerwcu turniej Mini Euro w Buku. W pierwszym zajęli pierwsze miejsce, a w drugim turnieju drugie grając jako Islandia.
Miejmy nadzieję, że na jesień, po przepracowanym obozie w Szklarskiej Porębie, równie dobrze będą prezentować rywalizując o awans do grupie mistrzowskiej gdzie będą mogli grać z najlepszymi klubami w tej kategorii wiekowej.
Gratulujemy !!!

Oprócz Orlików wiosną reprezentowały nasz klub drużyny Żaków i występujący po raz ostatni w barwach Poznaniaka zespół Juniorów.
Żacy bardzo dobrze sobie poradzili w silnej grupie z drużynami z mocnych klubów, gdzie zajęli drugie miejsce za drużyną Akademii Reissa. Bardzo nas cieszy taka postawa chłopców, bo to jest również świetny prognostyk na nadchodzący sezon i rywalizację o awans do grupy mistrzowskiej.

Zespół juniorów starszych jako jedyny z naszego klubu wiosną rywalizował w grupie mistrzowskiej z najsilniejszymi zespołami naszego okręgu. Mimo, że w klasyfikacji końcowej tej grupy nie zajęli wysokiego miejsca, to należą się im słowa uznania za to, że nie odpuszczali żadnego meczu i w każdym z nich prezentowali się na prawdę z najlepszej strony. Nie zawsze suchy wynik oddaje przebieg meczu, a o przegranych często decydowały detale. Słowa uznania należą się im tym bardziej, że był to ich ostatni sezon w barwach naszego klubu, a mimo to nie zrezygnowali oni z ambitnej gry do końca. Teraz, z kartą "wolnego zawodnika" w ręku, każdy z nich może z podniesioną głową kontynuować swoją piłkarską przygodę w dowolnie wybranym przez siebie klubie.

Powodzenia !!!