Zakończenie sezonu

W piątek 23 czerwca w szkole na Winiarach odbyło się zakończenie sezonu w Poznaniaku. Sezonu, który po raz kolejny można uznać za bardzo udany w wykonaniu naszych zawodników. Przecież Mistrzostwa Wielkopolski nie zdobywa się co roku. Tak samo jak czterech wygranych turniejów z rzędu przez orlików 2006/07. Oprócz tego Nasze zespoły grają w I ligach okręgowych mogąc rywalizować z najlepszymi zespołami. To wszystko podnosi poziom sportowy chłopców, którzy mogą w prawidłowy i optymalny sposób rozwijać się piłkarsko.

Całość imprezy na początku podsumował prezes klubu Paweł Samulczyk. Potem trenerzy wyróżnili najlepszych zawodników wręczając im nagrody. Potem odbyła się wspólna biesiada, grill i oczywiście jak co roku mecze między rodzicami, które przynoszą wszystkim dużo radości i uśmiechu.

W imieniu Zarządu, Prezesa i Trenerów dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w rozwoju klubu. W końcu robimy to wszystko dla naszych zawodników.